krzesło louise czarny mat / dublin czarny 50
Nr kat. 100607992
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Materiał siedziska: | Welur |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Dublin czarny 50 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 49.5 cm |
| Wysokość: | 80.5 cm |
| Wysokość siedziska: | 48 cm |
| Głębokość: | 54 cm |
| Głębokość siedziska: | 44 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Materiał siedziska: | Welur |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Dublin czarny 50 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 49.5 cm |
| Wysokość: | 80.5 cm |
| Wysokość siedziska: | 48 cm |
| Głębokość: | 54 cm |
| Głębokość siedziska: | 44 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło louise czarny mat / dublin czarny 50
Nr kat. 100607992
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












