krzesło louise czarny mat / dublin ciemnoszary 40
Nr kat. 100495574
opis produktu
Krzesło Louise czarny mat / Dublin ciemnoszary 40 to model, który wniesie do wnętrza wizualną lekkość oraz minimalistyczną formę. Stelaż krzesła do kuchni oraz jadalni nawiązuje do surowej estetyki loft, którą wzbogaca przyjemne w dotyki siedzisko w stylu glamour. Metalowe nogi o smukłej linii gwarantują stabilną formę, a także trwałość i odporność mechaniczną. Czarna podstawa o matowym wykończeniu powierzchni tworzy monochromatyczną i spójną kompozycję z ciemnoszarym siedziskiem. Tapicerowany model z zaokrąglonym oparciem pokrywa welur o subtelnie połyskującym wykończeniu włókien. Dodatkowym elementem dekoracyjnym krzesła Louise jest symetryczne pikowanie w formie rombów zaprezentowanych po zewnętrznej stronie oparcia. Wymiary powyższego wariantu sięgają 49.5 cm szerokości, 80.5 cm wysokości oraz 54 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Dublin ciemnoszare 40 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 49.5 cm |
| Wysokość: | 80.5 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 48 cm |
| Głębokość: | 54 cm |
| Głębokość siedziska: | 44 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Louise czarny mat / Dublin ciemnoszary 40 to model, który wniesie do wnętrza wizualną lekkość oraz minimalistyczną formę. Stelaż krzesła do kuchni oraz jadalni nawiązuje do surowej estetyki loft, którą wzbogaca przyjemne w dotyki siedzisko w stylu glamour. Metalowe nogi o smukłej linii gwarantują stabilną formę, a także trwałość i odporność mechaniczną. Czarna podstawa o matowym wykończeniu powierzchni tworzy monochromatyczną i spójną kompozycję z ciemnoszarym siedziskiem. Tapicerowany model z zaokrąglonym oparciem pokrywa welur o subtelnie połyskującym wykończeniu włókien. Dodatkowym elementem dekoracyjnym krzesła Louise jest symetryczne pikowanie w formie rombów zaprezentowanych po zewnętrznej stronie oparcia. Wymiary powyższego wariantu sięgają 49.5 cm szerokości, 80.5 cm wysokości oraz 54 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Dublin ciemnoszare 40 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 49.5 cm |
| Wysokość: | 80.5 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 48 cm |
| Głębokość: | 54 cm |
| Głębokość siedziska: | 44 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło louise czarny mat / dublin ciemnoszary 40
Nr kat. 100495574
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










