krzesło lola czarny mat / ciemnoszary 28
Nr kat. 100495568
opis produktu
Krzesło Lola czarny mat / ciemnoszary 28 to model w stylu glamour, który zyskuje industrialny akcent w formie surowej i minimalistycznej podstawy. Prezentowane krzesło do kuchni, jadalni oraz salonu podkreśli wyrafinowany i elegancki charakter wnętrza. Model Lola zwraca uwagę efektownym i tapicerowanym siedziskiem w neutralnym i nowoczesnym odcieniu ciemnej szarości. Zastosowaną tkaninę welurową cechuje subtelny połysk, który w połączeniu z głębokim pikowaniem tworzy wyjątkowy efekt wizualny. Kubełkowe siedzisko posiada wygodne oparcie oraz stałe podłokietniki. Krzesło zyskuje eklektyczny i nowoczesny wygląd za sprawą minimalistycznej, metalowej i czarnej podstawy w postaci strzelistych oraz smukłych nóg. Ich rozstawienie sprzyja stabilnej i bezpiecznej w użytkowaniu konstrukcji. Wymiary oferowanego krzesła wynoszą 57.5 cm szerokości, 81.5 cm wysokości oraz 61.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | ciemnoszare 28 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 57.5 cm |
| Wysokość: | 81.5 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 48 cm |
| Głębokość: | 61.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Lola czarny mat / ciemnoszary 28 to model w stylu glamour, który zyskuje industrialny akcent w formie surowej i minimalistycznej podstawy. Prezentowane krzesło do kuchni, jadalni oraz salonu podkreśli wyrafinowany i elegancki charakter wnętrza. Model Lola zwraca uwagę efektownym i tapicerowanym siedziskiem w neutralnym i nowoczesnym odcieniu ciemnej szarości. Zastosowaną tkaninę welurową cechuje subtelny połysk, który w połączeniu z głębokim pikowaniem tworzy wyjątkowy efekt wizualny. Kubełkowe siedzisko posiada wygodne oparcie oraz stałe podłokietniki. Krzesło zyskuje eklektyczny i nowoczesny wygląd za sprawą minimalistycznej, metalowej i czarnej podstawy w postaci strzelistych oraz smukłych nóg. Ich rozstawienie sprzyja stabilnej i bezpiecznej w użytkowaniu konstrukcji. Wymiary oferowanego krzesła wynoszą 57.5 cm szerokości, 81.5 cm wysokości oraz 61.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | ciemnoszare 28 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 57.5 cm |
| Wysokość: | 81.5 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 48 cm |
| Głębokość: | 61.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło lola czarny mat / ciemnoszary 28
Nr kat. 100495568
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







