krzesło lima czarny mat / dublin czarne 50
Nr kat. 100495565
opis produktu
Krzesło Lima czarny mat / Dublin czarne 50 to znakomita propozycja skierowana do nowoczesnej jadalni i kuchni, a także eleganckiego salonu. Powyższy model charakteryzuje się uniwersalną kolorystyką, które wniesie do wnętrza ponadczasowy szyk, a jednocześnie wyrazistość. Oferowane krzesło o metalowej konstrukcji zapewnia stabilność, wytrzymałość oraz precyzję wykonania widoczną w każdym detalu. Minimalistyczny stelaż przybiera formę smukłych nóg, które wpływają na wizualną lekkość krzesła. Przyjemne w dotyku i tapicerowane siedzisko pokrywa elegancki welur, który charakteryzuje się subtelnie połyskującą strukturą włókien. Czarny model z oparciem oraz stałymi podłokietnikami łączy elementy estetyki glamour z loft, tworząc współczesną i niezwykle stylową kompozycję. Wymiary oferowanego modelu sięgają 54 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 55 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Dublin czarne 50 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Lima czarny mat / Dublin czarne 50 to znakomita propozycja skierowana do nowoczesnej jadalni i kuchni, a także eleganckiego salonu. Powyższy model charakteryzuje się uniwersalną kolorystyką, które wniesie do wnętrza ponadczasowy szyk, a jednocześnie wyrazistość. Oferowane krzesło o metalowej konstrukcji zapewnia stabilność, wytrzymałość oraz precyzję wykonania widoczną w każdym detalu. Minimalistyczny stelaż przybiera formę smukłych nóg, które wpływają na wizualną lekkość krzesła. Przyjemne w dotyku i tapicerowane siedzisko pokrywa elegancki welur, który charakteryzuje się subtelnie połyskującą strukturą włókien. Czarny model z oparciem oraz stałymi podłokietnikami łączy elementy estetyki glamour z loft, tworząc współczesną i niezwykle stylową kompozycję. Wymiary oferowanego modelu sięgają 54 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 55 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Dublin czarne 50 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło lima czarny mat / dublin czarne 50
Nr kat. 100495565
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie
















