krzesło laura czarny mat / basel beżowy 24
Nr kat. 100495562
opis produktu
Krzesło Laura czarny mat / Basel beżowy 24 to model utrzymany w stylu nowoczesnej elegancji, który charakteryzuje kontrastująca i klasyczna kompozycja kolorów oraz wyrazista forma. Prezentowane krzesło wyróżnia się geometrią, a jednocześnie prostą i surowa linią. Szerokie siedzisko posiada profilowane oparcie oraz stałe podłokietniki, służąc codziennej wygodzie użytkowania. Tapicerowany model pokrywa beżowa i przyjemna w dotyku tkanina o pętelkowej strukturze. Metalowy stelaż krzesła Laura przybiera formę krzyżaka, którą podkreśla czarny odcień oraz matowe wykończenie powierzchni. Solidna podstawa stanowi o stabilnej konstrukcji krzesła Laura, które dodatkowo zapewnia funkcję obrotową do 180 stopni. Wymiary oferowanego wariantu wynoszą 57 cm szerokości, 86 cm wysokości oraz 61.5 cm cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Zakres Obrotu: | 180 ° |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Basel beżowe 24 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 57 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 45 cm |
| Głębokość: | 61.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Laura czarny mat / Basel beżowy 24 to model utrzymany w stylu nowoczesnej elegancji, który charakteryzuje kontrastująca i klasyczna kompozycja kolorów oraz wyrazista forma. Prezentowane krzesło wyróżnia się geometrią, a jednocześnie prostą i surowa linią. Szerokie siedzisko posiada profilowane oparcie oraz stałe podłokietniki, służąc codziennej wygodzie użytkowania. Tapicerowany model pokrywa beżowa i przyjemna w dotyku tkanina o pętelkowej strukturze. Metalowy stelaż krzesła Laura przybiera formę krzyżaka, którą podkreśla czarny odcień oraz matowe wykończenie powierzchni. Solidna podstawa stanowi o stabilnej konstrukcji krzesła Laura, które dodatkowo zapewnia funkcję obrotową do 180 stopni. Wymiary oferowanego wariantu wynoszą 57 cm szerokości, 86 cm wysokości oraz 61.5 cm cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Zakres Obrotu: | 180 ° |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Basel beżowe 24 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 57 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 45 cm |
| Głębokość: | 61.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło laura czarny mat / basel beżowy 24
Nr kat. 100495562
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie











