krzesło k563 popielate / orzech stelaż czarny
Nr kat. 100621725
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Sklejka |
| Kolor stelażu: | Orzech |
| Kolor siedziska: | Popielaty |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 77 cm |
| Wysokość siedziska: | 45 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Głębokość siedziska: | 43 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Sklejka |
| Kolor stelażu: | Orzech |
| Kolor siedziska: | Popielaty |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 77 cm |
| Wysokość siedziska: | 45 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Głębokość siedziska: | 43 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło k563 popielate / orzech stelaż czarny
Nr kat. 100621725
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie














