krzesło i luna matt buk / biały 281
Nr kat. 100495552
opis produktu
Krzesło I Luna matt buk / biały 281 to wyjątkowy model, który wyróżnia się trójbarwną kompozycją. Prezentowane krzesło do kuchni oraz jadalni łączy elementy stylu nowoczesnego, rustykalnego oraz loft, wpisując się w charakter rozmaitych aranżacji. Powyższy wariant z białym i kubełkowym siedziskiem wykonanym z tworzywa sztucznego uzupełnia miękka poduszka pokryta skórą ekologiczną. Wygodny model, który stanowi esencję nowoczesnego designu, wyposażony został w drewnianą podstawę. Ciepły odcień nóg oraz zaprezentowany na powierzchni wzór usłojenia zapewniają wizualne ocieplenie minimalistycznej formy. Podstawę wzbogaca metalowy akcent w czarnym kolorze. Wymiary krzesła Luna wynoszą 51.5 cm szerokości, 80.5 cm wysokości oraz 52 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Buk |
| Kolor siedziska: | białe 281 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 51.5 cm |
| Wysokość: | 80.5 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 46 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Głębokość siedziska: | 38 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło I Luna matt buk / biały 281 to wyjątkowy model, który wyróżnia się trójbarwną kompozycją. Prezentowane krzesło do kuchni oraz jadalni łączy elementy stylu nowoczesnego, rustykalnego oraz loft, wpisując się w charakter rozmaitych aranżacji. Powyższy wariant z białym i kubełkowym siedziskiem wykonanym z tworzywa sztucznego uzupełnia miękka poduszka pokryta skórą ekologiczną. Wygodny model, który stanowi esencję nowoczesnego designu, wyposażony został w drewnianą podstawę. Ciepły odcień nóg oraz zaprezentowany na powierzchni wzór usłojenia zapewniają wizualne ocieplenie minimalistycznej formy. Podstawę wzbogaca metalowy akcent w czarnym kolorze. Wymiary krzesła Luna wynoszą 51.5 cm szerokości, 80.5 cm wysokości oraz 52 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Buk |
| Kolor siedziska: | białe 281 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 51.5 cm |
| Wysokość: | 80.5 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 46 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Głębokość siedziska: | 38 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło i luna matt buk / biały 281
Nr kat. 100495552
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











