krzesło grace szare
Nr kat. 100420701
opis produktu
Doskonałą propozycją dla miłośników nowoczesnego stylu i elegancji jest Krzesło Grace Szare. Jego kubełkowy kształt doskonale pasuje do salonu, jadalni, kuchni, jak i sypialni. Krzesło wyposażone jest w stałe podłokietniki, które wraz z oparciem i siedziskiem są tapicerowane. Wewnętrzne ozdobne pikowanie nadaje meblowi subtelny, dekoracyjny akcent, podkreślając jego designerski charakter. Produkt zachwyca przyjemnym w dotyku materiałem. Został wykonany z gładkiego weluru w eleganckim odcieniu szarości. Stelaż krzesła stanowią solidne nogi zrobione z metalu i wykończone w czarnym kolorze. Produkt dostępny jest tylko w Sklepach Komfort.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Komfort |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość krzeseł w zestawie: | 1 szt |
| Materiał siedziska: | Welur |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Szare |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 59 cm |
| Wysokość: | 87 cm |
| Wysokość siedziska: | 50 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Głębokość siedziska: | 43 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Doskonałą propozycją dla miłośników nowoczesnego stylu i elegancji jest Krzesło Grace Szare. Jego kubełkowy kształt doskonale pasuje do salonu, jadalni, kuchni, jak i sypialni. Krzesło wyposażone jest w stałe podłokietniki, które wraz z oparciem i siedziskiem są tapicerowane. Wewnętrzne ozdobne pikowanie nadaje meblowi subtelny, dekoracyjny akcent, podkreślając jego designerski charakter. Produkt zachwyca przyjemnym w dotyku materiałem. Został wykonany z gładkiego weluru w eleganckim odcieniu szarości. Stelaż krzesła stanowią solidne nogi zrobione z metalu i wykończone w czarnym kolorze. Produkt dostępny jest tylko w Sklepach Komfort.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Komfort |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość krzeseł w zestawie: | 1 szt |
| Materiał siedziska: | Welur |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Szare |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 59 cm |
| Wysokość: | 87 cm |
| Wysokość siedziska: | 50 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Głębokość siedziska: | 43 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło grace szare
Nr kat. 100420701
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybierz inne w tym kolorze







