krzesło glenda czarny mat / basel ciemnoszary 19
Nr kat. 100495549
opis produktu
Krzesło Glenda czarny mat / Basel ciemnoszary 19 to propozycja zaprojektowana z myślą o nowoczesnym, surowym i minimalistycznym designie. Prezentowane krzesło doskonale dopełni przestrzeń w stylu loft oraz skandynawskim. Model z funkcją obrotu łączy funkcjonalność z wygodą użytkowania oraz współczesną estetyką. Powyższy wariant charakteryzuje się metalowym stelażem. Podstawę w formie krzyżaka podkreśla czarny odcień oraz matowe wykończenie powierzchni, dodatkowo potęgując surowy wygląd konstrukcji. Komfortowe siedzisko wyposażone zostało w oparcie oraz stałe podłokietniki. Tapicerowany model pokrywa łatwa w pielęgnacji tkanina o podwyższonej odporności na ścieranie, trwałe zabrudzenia oraz odkształcenia. Ciemnoszary, stonowany i uniwersalny odcień tapicerki z łatwością wpisuje się w większość kolorystycznych kompozycji. Wymiary krzesła Glenda wynoszą 61 cm szerokości, 88.5 cm wysokości oraz 63 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Zakres Obrotu: | 180 ° |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Basel ciemnoszare 19 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 61 cm |
| Wysokość: | 88.5 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 63 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Glenda czarny mat / Basel ciemnoszary 19 to propozycja zaprojektowana z myślą o nowoczesnym, surowym i minimalistycznym designie. Prezentowane krzesło doskonale dopełni przestrzeń w stylu loft oraz skandynawskim. Model z funkcją obrotu łączy funkcjonalność z wygodą użytkowania oraz współczesną estetyką. Powyższy wariant charakteryzuje się metalowym stelażem. Podstawę w formie krzyżaka podkreśla czarny odcień oraz matowe wykończenie powierzchni, dodatkowo potęgując surowy wygląd konstrukcji. Komfortowe siedzisko wyposażone zostało w oparcie oraz stałe podłokietniki. Tapicerowany model pokrywa łatwa w pielęgnacji tkanina o podwyższonej odporności na ścieranie, trwałe zabrudzenia oraz odkształcenia. Ciemnoszary, stonowany i uniwersalny odcień tapicerki z łatwością wpisuje się w większość kolorystycznych kompozycji. Wymiary krzesła Glenda wynoszą 61 cm szerokości, 88.5 cm wysokości oraz 63 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Zakres Obrotu: | 180 ° |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Basel ciemnoszare 19 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 61 cm |
| Wysokość: | 88.5 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 63 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło glenda czarny mat / basel ciemnoszary 19
Nr kat. 100495549
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












