krzesło eroso grafitowe stelaż drewno
Nr kat. 100617519
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Grafitowe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Homla |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Drewno |
| Kolor siedziska: | Grafit |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 55.5 cm |
| Wysokość: | 74.8 cm |
| Wysokość siedziska: | 45 cm |
| Głębokość: | 48 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Grafitowe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Homla |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Drewno |
| Kolor siedziska: | Grafit |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 55.5 cm |
| Wysokość: | 74.8 cm |
| Wysokość siedziska: | 45 cm |
| Głębokość: | 48 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło eroso grafitowe stelaż drewno
Nr kat. 100617519
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie









