krzesło eris chrom / biały d160
Nr kat. 100495531
opis produktu
Krzesło Eris chrom / biały d160 to propozycja stworzona z myślą o nowoczesnym, surowym i wizualnie lekkim designie. Powyższy projekt wyróżnia się przestrzenną formą podstawy, która stanowi oryginalną i nieszablonową dekorację. Prezentowana linia krzesła stanowi odpowiedź na współczesne trendy, łącząc estetykę loft z nowoczesnym minimalizmem. Metalowy stelaż gwarantuje trwałą oraz solidną konstrukcję. Chromowana podstawa w połączeniu z białym siedziskiem tworzy jasne i harmonijne połączenie. Tapicerowane krzesło z oparciem oraz miękkim siedziskiem pokrywa łatwa w pielęgnacji skóra ekologiczna o podwyższonej odporności na trwałe zabrudzenia i przetarcia. Wysokiej jakości model cechuje wyjątkowy design, wygoda użytkowania, a także stabilna konstrukcja. Wymiary oferowanego krzesła Eris sięgają 48.5 cm szerokości, 85.5 cm wysokości oraz 54 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Chrom |
| Kolor siedziska: | białe D160 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 48.5 cm |
| Wysokość: | 85.5 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 54 cm |
| Głębokość siedziska: | 42 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Eris chrom / biały d160 to propozycja stworzona z myślą o nowoczesnym, surowym i wizualnie lekkim designie. Powyższy projekt wyróżnia się przestrzenną formą podstawy, która stanowi oryginalną i nieszablonową dekorację. Prezentowana linia krzesła stanowi odpowiedź na współczesne trendy, łącząc estetykę loft z nowoczesnym minimalizmem. Metalowy stelaż gwarantuje trwałą oraz solidną konstrukcję. Chromowana podstawa w połączeniu z białym siedziskiem tworzy jasne i harmonijne połączenie. Tapicerowane krzesło z oparciem oraz miękkim siedziskiem pokrywa łatwa w pielęgnacji skóra ekologiczna o podwyższonej odporności na trwałe zabrudzenia i przetarcia. Wysokiej jakości model cechuje wyjątkowy design, wygoda użytkowania, a także stabilna konstrukcja. Wymiary oferowanego krzesła Eris sięgają 48.5 cm szerokości, 85.5 cm wysokości oraz 54 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Chrom |
| Kolor siedziska: | białe D160 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 48.5 cm |
| Wysokość: | 85.5 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 54 cm |
| Głębokość siedziska: | 42 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło eris chrom / biały d160
Nr kat. 100495531
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









