krzesło elton raven złoty / 22 beż
Nr kat. 100569796
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Signal Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Złoty |
| Kolor siedziska: | Raven 22 beż |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Signal Meble Sp. z o.o. Sp.k. ROLNA 6 25-419 KIELCE POLSKA e.stefankiewicz@signal.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Signal Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Złoty |
| Kolor siedziska: | Raven 22 beż |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Signal Meble Sp. z o.o. Sp.k. ROLNA 6 25-419 KIELCE POLSKA e.stefankiewicz@signal.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło elton raven złoty / 22 beż
Nr kat. 100569796
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie










