krzesło eleanor szary / basel beżowy 24
Nr kat. 100607972
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Szary |
| Kolor siedziska: | Basel beżowy 24 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 55.5 cm |
| Wysokość: | 79 cm |
| Wysokość siedziska: | 50 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Szary |
| Kolor siedziska: | Basel beżowy 24 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 55.5 cm |
| Wysokość: | 79 cm |
| Wysokość siedziska: | 50 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło eleanor szary / basel beżowy 24
Nr kat. 100607972
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie












