krzesło dima rubberwood / corsica ciemnoszary 20
Nr kat. 100495513
opis produktu
Krzesło Dima rubberwood / corsica ciemnoszary 20 to krzesło krzyżak, które cechuje nowoczesny design. Powyższy model znakomicie odnajdzie się minimalistycznej i designerskiej kuchni oraz jadalni, która łączy nowoczesną linię z naturalną kolorystyką. Prezentowany wariant charakteryzuje się krzyżakową formą podstawy. Stelaż wykonany z jasnego drewna kauczukowego oraz metalu tworzy solidną i stabilną bazę odporną na obciążenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Siedzisko krzesła Dima przybiera szary odcień, który zapewnia naturalny i stonowany efekt. Sama barwa wpisuje się w różnorodne kompozycje kolorystyczne, a przyjemna w dotyku tkanina dodaje prostej formie nieco przytulności. Model z wyprofilowanym oparciem oraz miękką poduszką na siedzisku mierzy 48.5 cm szerokości, 85 cm wysokości oraz 55 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Drewno kauczukowe |
| Kolor siedziska: | Corsica ciemnoszare 20 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 48.5 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Dima rubberwood / corsica ciemnoszary 20 to krzesło krzyżak, które cechuje nowoczesny design. Powyższy model znakomicie odnajdzie się minimalistycznej i designerskiej kuchni oraz jadalni, która łączy nowoczesną linię z naturalną kolorystyką. Prezentowany wariant charakteryzuje się krzyżakową formą podstawy. Stelaż wykonany z jasnego drewna kauczukowego oraz metalu tworzy solidną i stabilną bazę odporną na obciążenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Siedzisko krzesła Dima przybiera szary odcień, który zapewnia naturalny i stonowany efekt. Sama barwa wpisuje się w różnorodne kompozycje kolorystyczne, a przyjemna w dotyku tkanina dodaje prostej formie nieco przytulności. Model z wyprofilowanym oparciem oraz miękką poduszką na siedzisku mierzy 48.5 cm szerokości, 85 cm wysokości oraz 55 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Drewno kauczukowe |
| Kolor siedziska: | Corsica ciemnoszare 20 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 48.5 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło dima rubberwood / corsica ciemnoszary 20
Nr kat. 100495513
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












