krzesło dima drewno kauczukowe / czarny
Nr kat. 100607966
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał stelażu: | Drewno lite lakierowane |
| Kolor stelażu: | Drewno kauczukowe |
| Kolor siedziska: | czarny BK1 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 48.5 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał stelażu: | Drewno lite lakierowane |
| Kolor stelażu: | Drewno kauczukowe |
| Kolor siedziska: | czarny BK1 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 48.5 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło dima drewno kauczukowe / czarny
Nr kat. 100607966
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie













