krzesło demina czarne / taupe bl01
Nr kat. 100495508
opis produktu
Krzesło Demina czarne / taupe bl01 to propozycja utrzymana w nowoczesnym stylu, która dedykowana jest miłośnikom ponadczasowej palety barw oraz zwolennikom surowej formy. Wygodne, a jednocześnie funkcjonalne krzesło do kuchni oraz jadalni charakteryzuje prosty kształt. Metalowa konstrukcja gwarantuje trwałość oraz odporność na obciążenia. Prosta forma nóg wpływa na stabilność krzesła Demina. Tapicerowany model pokrywa łatwa w pielęgnacji skóra ekologiczna o właściwościach odpornych na trwałe zabrudzenia, odkształcenia oraz przetarcia. Siedzisko krzesła z podwyższonym i profilowanym oparciem utrzymane jest w szarobeżowym odcieniu, który kontrastuje z czarną podstawą. Wymiary krzesła Demina wynoszą 43.5 cm szerokości, 92 cm wysokości oraz 53 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | taupe BL01 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 43.5 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Demina czarne / taupe bl01 to propozycja utrzymana w nowoczesnym stylu, która dedykowana jest miłośnikom ponadczasowej palety barw oraz zwolennikom surowej formy. Wygodne, a jednocześnie funkcjonalne krzesło do kuchni oraz jadalni charakteryzuje prosty kształt. Metalowa konstrukcja gwarantuje trwałość oraz odporność na obciążenia. Prosta forma nóg wpływa na stabilność krzesła Demina. Tapicerowany model pokrywa łatwa w pielęgnacji skóra ekologiczna o właściwościach odpornych na trwałe zabrudzenia, odkształcenia oraz przetarcia. Siedzisko krzesła z podwyższonym i profilowanym oparciem utrzymane jest w szarobeżowym odcieniu, który kontrastuje z czarną podstawą. Wymiary krzesła Demina wynoszą 43.5 cm szerokości, 92 cm wysokości oraz 53 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | taupe BL01 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 43.5 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło demina czarne / taupe bl01
Nr kat. 100495508
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







