krzesło demina czarne / sawana szary 5
Nr kat. 100495509
opis produktu
Krzesło Demina czarne / Sawana szary 5 to model wpisujący się w definicję nowoczesnej elegancji. Prezentowany wariant doskonale odnajdzie się w aranżacjach loft, nowoczesnych i eklektycznych, łącząc surowy styl loft z klasyczną tekstura siedziska. Powyższy model cechuje prosta forma, którą wzbogaca miękkość siedziska. Krzesło Demina wyposażone zostało w metalową konstrukcję. Proste i smukłe nogi gwarantują stabilność, zaś tapicerowane siedzisko – komfort użytkowania. Zastosowana tkanina w szarym odcieniu jest odporna na przetarcia, odkształcenia oraz trwałe zabrudzenia. Wymiary prezentowanego krzesła Demina wynoszą 43.5 cm szerokości, 92 cm wysokości oraz 53 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Sawana szare 5 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 43.5 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Demina czarne / Sawana szary 5 to model wpisujący się w definicję nowoczesnej elegancji. Prezentowany wariant doskonale odnajdzie się w aranżacjach loft, nowoczesnych i eklektycznych, łącząc surowy styl loft z klasyczną tekstura siedziska. Powyższy model cechuje prosta forma, którą wzbogaca miękkość siedziska. Krzesło Demina wyposażone zostało w metalową konstrukcję. Proste i smukłe nogi gwarantują stabilność, zaś tapicerowane siedzisko – komfort użytkowania. Zastosowana tkanina w szarym odcieniu jest odporna na przetarcia, odkształcenia oraz trwałe zabrudzenia. Wymiary prezentowanego krzesła Demina wynoszą 43.5 cm szerokości, 92 cm wysokości oraz 53 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Sawana szare 5 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 43.5 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło demina czarne / sawana szary 5
Nr kat. 100495509
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie













