krzesło demina czarne bl08
Nr kat. 100495507
opis produktu
Krzesło Demina czarne bl08 to minimalistyczny model, który został zaprojektowany z myślą o nowoczesnym designie, miłośnikach ponadczasowej palety barwa, a także surowej formy. Wygodne, a jednocześnie funkcjonalne krzesło do kuchni oraz jadalni charakteryzuje prosty kształt. Metalowa konstrukcja gwarantuje trwałość oraz odporność na obciążenia. Prosta i forma nóg wpływa na stabilność krzesła Demina. Tapicerowany model pokrywa łatwa w pielęgnacji skóra ekologiczna o właściwościach odpornych na trwałe zabrudzenia, odkształcenia oraz przetarcia. Krzesło z podwyższonym i profilowanym oparciem utrzymane jest w czarnym odcieniu – produkt dostępny jest w sklepie Komfort także w innych wariantach kolorystycznych. Wymiary krzesła Demina wynoszą 43.5 cm szerokości, 92 cm wysokości oraz 53 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | czarne BL08 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 43.5 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Demina czarne bl08 to minimalistyczny model, który został zaprojektowany z myślą o nowoczesnym designie, miłośnikach ponadczasowej palety barwa, a także surowej formy. Wygodne, a jednocześnie funkcjonalne krzesło do kuchni oraz jadalni charakteryzuje prosty kształt. Metalowa konstrukcja gwarantuje trwałość oraz odporność na obciążenia. Prosta i forma nóg wpływa na stabilność krzesła Demina. Tapicerowany model pokrywa łatwa w pielęgnacji skóra ekologiczna o właściwościach odpornych na trwałe zabrudzenia, odkształcenia oraz przetarcia. Krzesło z podwyższonym i profilowanym oparciem utrzymane jest w czarnym odcieniu – produkt dostępny jest w sklepie Komfort także w innych wariantach kolorystycznych. Wymiary krzesła Demina wynoszą 43.5 cm szerokości, 92 cm wysokości oraz 53 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | czarne BL08 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 43.5 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło demina czarne bl08
Nr kat. 100495507
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie













