krzesło demi czarny / dublin ciemnoszary 40
Nr kat. 100495505
opis produktu
Krzesło Demi czarny / Dublin ciemnoszary 40 to propozycja, której prosta forma tworzy wyjątkową kompozycję z miękkim i przyjemny w dotyku wykończeniem. Powyższe krzesło doskonale odnajdzie się w aranżacjach glamour, loft, nowoczesnych oraz eklektycznych, łącząc surowy styl loft z elegancją charakterystyczną dla estetyki glamour. Model wyposażony został w metalową konstrukcję. Proste i smukłe nogi gwarantują stabilność krzesła, zaś tapicerowane siedzisko – komfort użytkowania oraz elegancki połysk. Zastosowana tkanina welurowa nadaje całości szyku, wpisując się w elegancki styl jadalni oraz kuchni. Wymiary oferowanego wariantu wynoszą 45 cm szerokości, 90.5 cm wysokości oraz 50 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Dublin ciemnoszare 40 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 90.5 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 50 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Głębokość siedziska: | 42 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Demi czarny / Dublin ciemnoszary 40 to propozycja, której prosta forma tworzy wyjątkową kompozycję z miękkim i przyjemny w dotyku wykończeniem. Powyższe krzesło doskonale odnajdzie się w aranżacjach glamour, loft, nowoczesnych oraz eklektycznych, łącząc surowy styl loft z elegancją charakterystyczną dla estetyki glamour. Model wyposażony został w metalową konstrukcję. Proste i smukłe nogi gwarantują stabilność krzesła, zaś tapicerowane siedzisko – komfort użytkowania oraz elegancki połysk. Zastosowana tkanina welurowa nadaje całości szyku, wpisując się w elegancki styl jadalni oraz kuchni. Wymiary oferowanego wariantu wynoszą 45 cm szerokości, 90.5 cm wysokości oraz 50 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Dublin ciemnoszare 40 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 90.5 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 50 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Głębokość siedziska: | 42 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło demi czarny / dublin ciemnoszary 40
Nr kat. 100495505
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












