krzesło darlene dąb / juto beżowy 4
Nr kat. 100607955
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina chenille |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Drewno lite lakierowane |
| Kolor stelażu: | Dąb |
| Kolor siedziska: | Juto beżowy 4 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 55.5 cm |
| Wysokość: | 80.5 cm |
| Wysokość siedziska: | 50 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Głębokość siedziska: | 45 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina chenille |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Drewno lite lakierowane |
| Kolor stelażu: | Dąb |
| Kolor siedziska: | Juto beżowy 4 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 55.5 cm |
| Wysokość: | 80.5 cm |
| Wysokość siedziska: | 50 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Głębokość siedziska: | 45 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło darlene dąb / juto beżowy 4
Nr kat. 100607955
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie










