krzesło cornelia czarny mat / ciemnoszary 28
Nr kat. 100495499
opis produktu
Krzesło Cornella czarny mat / ciemnoszary 28 to model, który stanowi oryginalne połączenie surowej formy z efektownym wykończeniem powierzchni. Prezentowane krzesło, będące fuzją stylu loft oraz glamour, posiada metalowy stelaż w czarnym kolorze. Smukła i minimalistyczna podstawa, która wprowadza do wnętrza urok geometrii, jednocześnie zapewnia stabilną konstrukcję. Krzesło Cornella posiada tapicerowane siedzisko oraz oparcie. Pokryte ciemnoszarym welurem o charakterystycznym połysku gwarantuje elegancki efekt. Wymiary oferowanego wariantu wynoszą 50 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 53.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Stelaż |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | ciemnoszare 28 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 46 cm |
| Głębokość: | 53.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 45 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Cornella czarny mat / ciemnoszary 28 to model, który stanowi oryginalne połączenie surowej formy z efektownym wykończeniem powierzchni. Prezentowane krzesło, będące fuzją stylu loft oraz glamour, posiada metalowy stelaż w czarnym kolorze. Smukła i minimalistyczna podstawa, która wprowadza do wnętrza urok geometrii, jednocześnie zapewnia stabilną konstrukcję. Krzesło Cornella posiada tapicerowane siedzisko oraz oparcie. Pokryte ciemnoszarym welurem o charakterystycznym połysku gwarantuje elegancki efekt. Wymiary oferowanego wariantu wynoszą 50 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 53.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Stelaż |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | ciemnoszare 28 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 46 cm |
| Głębokość: | 53.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 45 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło cornelia czarny mat / ciemnoszary 28
Nr kat. 100495499
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










