krzesło clarion 2 monolith 85 popielate stelaż czarny
Nr kat. 100620952
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Monolith 85 popielaty |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 42 cm |
| Wysokość: | 97 cm |
| Wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Monolith 85 popielaty |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 42 cm |
| Wysokość: | 97 cm |
| Wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło clarion 2 monolith 85 popielate stelaż czarny
Nr kat. 100620952
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












