krzesło cindy dąb bielony / monza kremowy 90
Nr kat. 100607936
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina boucle |
| Materiał stelażu: | Drewno lite olejowane |
| Kolor stelażu: | Dąb bielony |
| Kolor siedziska: | Monza cream 90 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 49 cm |
| Wysokość: | 89 cm |
| Wysokość siedziska: | 50 cm |
| Głębokość: | 56 cm |
| Głębokość siedziska: | 45 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina boucle |
| Materiał stelażu: | Drewno lite olejowane |
| Kolor stelażu: | Dąb bielony |
| Kolor siedziska: | Monza cream 90 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 49 cm |
| Wysokość: | 89 cm |
| Wysokość siedziska: | 50 cm |
| Głębokość: | 56 cm |
| Głębokość siedziska: | 45 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło cindy dąb bielony / monza kremowy 90
Nr kat. 100607936
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie













