krzesło capone czarny mat / monza kremowy 90
Nr kat. 100495480
opis produktu
Krzesło Capone czarny mat / Monza kremowy 90 to dwukolorowy model utrzymany w kontrastujących barwach. Powyższy wariantach charakteryzuje się nowoczesną formą, która zapewnia styl, jak również wygodę. Stabilny i solidny model na podstawie w kształcie krzyżaka posiada metalowy stelaż. Czarna konstrukcja o matowym wykończeniu powierzchni doskonale podkreśla geometrię podstawy. Siedzisko utrzymane w naturalnym odcieniu kremu pokrywa przyjemna w dotyku tkanina o strukturze baranka. Krzesło wzbogacone o pikowanie wymaga częściowego montażu. Wymiary powyższego wariantu sięgają 47 cm szerokości, 85 cm wysokości oraz 55.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Baranek |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Monza kremowe 90 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 47 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 55.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Capone czarny mat / Monza kremowy 90 to dwukolorowy model utrzymany w kontrastujących barwach. Powyższy wariantach charakteryzuje się nowoczesną formą, która zapewnia styl, jak również wygodę. Stabilny i solidny model na podstawie w kształcie krzyżaka posiada metalowy stelaż. Czarna konstrukcja o matowym wykończeniu powierzchni doskonale podkreśla geometrię podstawy. Siedzisko utrzymane w naturalnym odcieniu kremu pokrywa przyjemna w dotyku tkanina o strukturze baranka. Krzesło wzbogacone o pikowanie wymaga częściowego montażu. Wymiary powyższego wariantu sięgają 47 cm szerokości, 85 cm wysokości oraz 55.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Baranek |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Monza kremowe 90 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 47 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 55.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło capone czarny mat / monza kremowy 90
Nr kat. 100495480
Wybrane dla Ciebie











