krzesło candis czarny mat / dove grey fpu-11
Nr kat. 100494887
opis produktu
Krzesło Candis czarny mat / Dove grey Fpu-11 to propozycja zaprojektowana z myślą o współczesnych wnętrzach utrzymanych w stylu nowoczesnym, skandynawskim, minimalistycznym oraz loft. Powyższy wariant wyróżnia się bezpretensjonalną linią, a jednocześnie harmonijną kolorystyką. Charakterystyczną cechą krzesła Candis jest obły kształt siedziska, którego linia oparcia łączy się z podłokietnikami, tworząc spójną kompozycję. Wygodny model w neutralnym odcieniu szarości zapewnia bazową, ponadczasową i uniwersalną kolorystykę, stanowiąc wiodący element we współczesnych aranżacjach kuchni oraz jadalni. Krzesło pokryte skórą ekologiczną tworzy efekt produktu wysokiej jakości. Uwagę zwraca także precyzja wykonania widoczna w detalach – między innymi w kontrastujących szwach w postaci dekoracyjnych pomarańczowych zygzaków. Metalowy stelaż krzesła gwarantuje trwałość, wytrzymałość, odporność na obciążenia oraz czynniki mechaniczne. Pomimo minimalistycznej i wizualnie lekkiej formy, podstawa w kształcie strzelistych nóg zapewnia stabilną konstrukcję. Wymiary krzesła Candis sięgają 60 cm szerokości, 85 cm wysokości oraz 57.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Dove szare FPU-11 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 57.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Candis czarny mat / Dove grey Fpu-11 to propozycja zaprojektowana z myślą o współczesnych wnętrzach utrzymanych w stylu nowoczesnym, skandynawskim, minimalistycznym oraz loft. Powyższy wariant wyróżnia się bezpretensjonalną linią, a jednocześnie harmonijną kolorystyką. Charakterystyczną cechą krzesła Candis jest obły kształt siedziska, którego linia oparcia łączy się z podłokietnikami, tworząc spójną kompozycję. Wygodny model w neutralnym odcieniu szarości zapewnia bazową, ponadczasową i uniwersalną kolorystykę, stanowiąc wiodący element we współczesnych aranżacjach kuchni oraz jadalni. Krzesło pokryte skórą ekologiczną tworzy efekt produktu wysokiej jakości. Uwagę zwraca także precyzja wykonania widoczna w detalach – między innymi w kontrastujących szwach w postaci dekoracyjnych pomarańczowych zygzaków. Metalowy stelaż krzesła gwarantuje trwałość, wytrzymałość, odporność na obciążenia oraz czynniki mechaniczne. Pomimo minimalistycznej i wizualnie lekkiej formy, podstawa w kształcie strzelistych nóg zapewnia stabilną konstrukcję. Wymiary krzesła Candis sięgają 60 cm szerokości, 85 cm wysokości oraz 57.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Dove szare FPU-11 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 57.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło candis czarny mat / dove grey fpu-11
Nr kat. 100494887
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie













