krzesło brooke czarny mat / szary brown 73ac
Nr kat. 100495476
opis produktu
Krzesło Brooke czarny mat / szary brown 73Ac to propozycja, która zapewnia wyjątkowy efekt wizualny oraz wygodę użytkowania. Prezentowane krzesło do kuchni i jadalni cechuje głębia koloru i połysku, która znakomicie odnajdzie się we wnętrzach utrzymanych w stylu glamour oraz nurcie nowoczesnej elegancji. Produkt wyróżnia się miękkim i komfortowym siedziskiem w stonowanym szarobrązowym odcieniu. Tapicerowane siedzisko pokrywa przyjemny w dotyku welur, który charakteryzuje się subtelnie połyskującym włóknem. Model z wygodnym oparciem oraz podłokietnikami zdobi głębokie pikowanie. Kolekcja charakteryzuje się solidnym stelażem wykonanym z niezawodnego i odpornego na uszkodzenia metalu, który dodatkowo przełamuje szykowny wygląd siedziska, nadając całości nowoczesne i nieco surowe wykończenie podstawy. Krzesło na prostych i minimalistycznych nogach w czarnym kolorze mierzy 58 cm szerokości, 83 cm wysokości oraz 55 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | szarobrązowe 73AC |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 58 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Brooke czarny mat / szary brown 73Ac to propozycja, która zapewnia wyjątkowy efekt wizualny oraz wygodę użytkowania. Prezentowane krzesło do kuchni i jadalni cechuje głębia koloru i połysku, która znakomicie odnajdzie się we wnętrzach utrzymanych w stylu glamour oraz nurcie nowoczesnej elegancji. Produkt wyróżnia się miękkim i komfortowym siedziskiem w stonowanym szarobrązowym odcieniu. Tapicerowane siedzisko pokrywa przyjemny w dotyku welur, który charakteryzuje się subtelnie połyskującym włóknem. Model z wygodnym oparciem oraz podłokietnikami zdobi głębokie pikowanie. Kolekcja charakteryzuje się solidnym stelażem wykonanym z niezawodnego i odpornego na uszkodzenia metalu, który dodatkowo przełamuje szykowny wygląd siedziska, nadając całości nowoczesne i nieco surowe wykończenie podstawy. Krzesło na prostych i minimalistycznych nogach w czarnym kolorze mierzy 58 cm szerokości, 83 cm wysokości oraz 55 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | szarobrązowe 73AC |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 58 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło brooke czarny mat / szary brown 73ac
Nr kat. 100495476
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












