krzesło brooke czarny mat / skyland antracyt 45
Nr kat. 100495471
opis produktu
Krzesło Brooke czarny mat / Skyland antracyt 45 to wygodne i uniwersalne krzesło dedykowane aranżacjom nowoczesnym, loft, skandynawskim oraz minimalistycznym. Prezentowane krzesło w stonowanych kolorach charakteryzuje się miękkim siedziskiem wzbogaconym o dekoracyjne pikowanie. Model w odcieniu antracytowym wprowadzi do wnętrza neutralną i chłodną kolorystykę, która pozwala wnieść do wnętrza atmosferę współczesności. Kubełkowe siedzisko łączy oparcie z podłokietnikami, zaś zastosowana tkanina wykazuje podwyższoną odpornością na przetarcia oraz trwałe zabrudzenia. Krzesło z metalową podstawą gwarantuje wytrzymałość, odporność na obciążenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Minimalistyczny stelaż, który przybiera postać prostych i cienkich nóg o strzelistej formie, powstał z metalu. Malowany na czarno, posiada matowe i idealnie gładkie wykończenie powierzchni. Konstrukcja krzesła Brooke gwarantuje stabilność. Wymiary oferowanego modelu wynoszą 58 cm szerokości, 83 cm wysokości oraz 55 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Grafitowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina szenilowa |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Skyland antracyt 45 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 58 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Brooke czarny mat / Skyland antracyt 45 to wygodne i uniwersalne krzesło dedykowane aranżacjom nowoczesnym, loft, skandynawskim oraz minimalistycznym. Prezentowane krzesło w stonowanych kolorach charakteryzuje się miękkim siedziskiem wzbogaconym o dekoracyjne pikowanie. Model w odcieniu antracytowym wprowadzi do wnętrza neutralną i chłodną kolorystykę, która pozwala wnieść do wnętrza atmosferę współczesności. Kubełkowe siedzisko łączy oparcie z podłokietnikami, zaś zastosowana tkanina wykazuje podwyższoną odpornością na przetarcia oraz trwałe zabrudzenia. Krzesło z metalową podstawą gwarantuje wytrzymałość, odporność na obciążenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Minimalistyczny stelaż, który przybiera postać prostych i cienkich nóg o strzelistej formie, powstał z metalu. Malowany na czarno, posiada matowe i idealnie gładkie wykończenie powierzchni. Konstrukcja krzesła Brooke gwarantuje stabilność. Wymiary oferowanego modelu wynoszą 58 cm szerokości, 83 cm wysokości oraz 55 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Grafitowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina szenilowa |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Skyland antracyt 45 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 58 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło brooke czarny mat / skyland antracyt 45
Nr kat. 100495471
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie












