krzesło brooke czarny mat / monza beżowy 60
Nr kat. 100495466
opis produktu
Krzesło Brooke czarny mat / Monza beżowy 60 to model, który doskonale odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych, skandynawskich, loft oraz japandi. Prezentowane krzesło w stonowanych kolorach zwraca uwagę miękkim i przytulnym siedziskiem, które wzbogaca dekoracyjne pikowanie. Model łagodnym odcieniu beżu wprowadzi do wnętrza naturalną kolorystykę, której przytulność dodatkowo potęguje przyjemna w dotyku barankowa struktura tkaniny. Kubełkowe siedzisko łączy oparcie z podłokietnikami. Krzesło z metalowym stelażem gwarantuje trwałość, odporność na obciążenia oraz czynniki mechaniczne. Jego minimalistyczny stelaż, który przybiera kształt prostych nóg, powstał z metalu. Malowany na czarno, posiada matowe wykończenie powierzchni. Konstrukcja krzesła Brooke gwarantuje stabilność. Wymiary prezentowanego modelu wynoszą 58 cm szerokości, 83 cm wysokości oraz 55 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Baranek |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Monza beżowe 60 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 58 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Brooke czarny mat / Monza beżowy 60 to model, który doskonale odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych, skandynawskich, loft oraz japandi. Prezentowane krzesło w stonowanych kolorach zwraca uwagę miękkim i przytulnym siedziskiem, które wzbogaca dekoracyjne pikowanie. Model łagodnym odcieniu beżu wprowadzi do wnętrza naturalną kolorystykę, której przytulność dodatkowo potęguje przyjemna w dotyku barankowa struktura tkaniny. Kubełkowe siedzisko łączy oparcie z podłokietnikami. Krzesło z metalowym stelażem gwarantuje trwałość, odporność na obciążenia oraz czynniki mechaniczne. Jego minimalistyczny stelaż, który przybiera kształt prostych nóg, powstał z metalu. Malowany na czarno, posiada matowe wykończenie powierzchni. Konstrukcja krzesła Brooke gwarantuje stabilność. Wymiary prezentowanego modelu wynoszą 58 cm szerokości, 83 cm wysokości oraz 55 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Baranek |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Monza beżowe 60 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 58 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło brooke czarny mat / monza beżowy 60
Nr kat. 100495466
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie












