krzesło brooke czarny mat / basel jasnobrązowe 34
Nr kat. 100495463
opis produktu
Krzesło Brooke czarny mat / Basel jasnobrązowe 34 to model do kuchni i jadalni, który zapewni komfortową pozycję, nowoczesny styl oraz niezawodną trwałość. Prezentowane krzesło w stonowanych kolorach charakteryzuje się miękkim siedziskiem, które wzbogaca dekoracyjne pikowanie. Model w odcieniu jasnego brązu wprowadzi do wnętrza naturalną kolorystykę. Kubełkowe siedzisko, które łączy oparcie z podłokietnikami, pokrywa przyjemna w dotyku tkanina. Krzesło z metalowym stelażem gwarantuje trwałość, odporność na obciążenia oraz czynniki mechaniczne. Jego minimalistyczny stelaż, który przybiera postać prostych i cienkich nóg o strzelistej formie, powstał z metalu. Malowany na czarno, posiada matowe wykończenie powierzchni. Konstrukcja krzesła Brooke gwarantuje stabilność. Wymiary prezentowanego modelu wynoszą 58 cm szerokości, 83 cm wysokości oraz 55 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Basel jasny szarobrązowy 34 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 58 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Brooke czarny mat / Basel jasnobrązowe 34 to model do kuchni i jadalni, który zapewni komfortową pozycję, nowoczesny styl oraz niezawodną trwałość. Prezentowane krzesło w stonowanych kolorach charakteryzuje się miękkim siedziskiem, które wzbogaca dekoracyjne pikowanie. Model w odcieniu jasnego brązu wprowadzi do wnętrza naturalną kolorystykę. Kubełkowe siedzisko, które łączy oparcie z podłokietnikami, pokrywa przyjemna w dotyku tkanina. Krzesło z metalowym stelażem gwarantuje trwałość, odporność na obciążenia oraz czynniki mechaniczne. Jego minimalistyczny stelaż, który przybiera postać prostych i cienkich nóg o strzelistej formie, powstał z metalu. Malowany na czarno, posiada matowe wykończenie powierzchni. Konstrukcja krzesła Brooke gwarantuje stabilność. Wymiary prezentowanego modelu wynoszą 58 cm szerokości, 83 cm wysokości oraz 55 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Basel jasny szarobrązowy 34 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 58 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło brooke czarny mat / basel jasnobrązowe 34
Nr kat. 100495463
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










