krzesło brenda czarny mat / monza beżowy 60
Nr kat. 100607928
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina boucle |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Monza beżowy 60 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 59 cm |
| Wysokość: | 84.5 cm |
| Wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 54.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina boucle |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Monza beżowy 60 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 59 cm |
| Wysokość: | 84.5 cm |
| Wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 54.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło brenda czarny mat / monza beżowy 60
Nr kat. 100607928
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie










