krzesło borgo raven czarny / 07 szary
Nr kat. 100569778
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Zakres Obrotu: | 180.000 |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Signal Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Raven 07 szary |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 58 cm |
| Wysokość: | 87 cm |
| Wysokość siedziska: | 50 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Głębokość siedziska: | 45 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Signal Meble Sp. z o.o. Sp.k. ROLNA 6 25-419 KIELCE POLSKA e.stefankiewicz@signal.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Zakres Obrotu: | 180.000 |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Signal Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Raven 07 szary |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 58 cm |
| Wysokość: | 87 cm |
| Wysokość siedziska: | 50 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Głębokość siedziska: | 45 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Signal Meble Sp. z o.o. Sp.k. ROLNA 6 25-419 KIELCE POLSKA e.stefankiewicz@signal.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło borgo raven czarny / 07 szary
Nr kat. 100569778








