krzesło becca czarny mat / basel beżowy 24
Nr kat. 100495452
opis produktu
Krzesło Becca czarny mat / Basel beżowy 24 to model, który stanowi esencję minimalizmu i nowoczesnej elegancji. Prezentowane krzesło do kuchni oraz jadalni charakteryzuje się dwukolorową, klasyczną i ponadczasową kompozycją barw. Jasne siedzisko w naturalnym i łagodnym odcieniu beżu zapewnia szerokie możliwości połączeń kolorystycznych, a jednocześnie wnosi do wnętrza spokój i przytulność. Prosta forma oparcia podkreśla urok prostoty, która wiedzie prym w stylowych i współczesnych wnętrzach. Zastosowana tkanina o pętelkowej strukturze posiada podwyższoną odporność na czynniki mechaniczne. Model posiada stabilny i trwały stelaż wykonany z metalu. Podstawa krzesła przybiera postać smukłych i minimalistycznych nóg w czarnym kolorze, które pomimo ciemnej i matowej barwy, zachowuje optyczną lekkość. Wymiary krzesła Becca wynoszą 46 cm szerokości, 85.5 cm wysokości oraz 55 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Basel beżowe 24 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 46 cm |
| Wysokość: | 85.5 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 48 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Głębokość siedziska: | 43 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Becca czarny mat / Basel beżowy 24 to model, który stanowi esencję minimalizmu i nowoczesnej elegancji. Prezentowane krzesło do kuchni oraz jadalni charakteryzuje się dwukolorową, klasyczną i ponadczasową kompozycją barw. Jasne siedzisko w naturalnym i łagodnym odcieniu beżu zapewnia szerokie możliwości połączeń kolorystycznych, a jednocześnie wnosi do wnętrza spokój i przytulność. Prosta forma oparcia podkreśla urok prostoty, która wiedzie prym w stylowych i współczesnych wnętrzach. Zastosowana tkanina o pętelkowej strukturze posiada podwyższoną odporność na czynniki mechaniczne. Model posiada stabilny i trwały stelaż wykonany z metalu. Podstawa krzesła przybiera postać smukłych i minimalistycznych nóg w czarnym kolorze, które pomimo ciemnej i matowej barwy, zachowuje optyczną lekkość. Wymiary krzesła Becca wynoszą 46 cm szerokości, 85.5 cm wysokości oraz 55 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Basel beżowe 24 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 46 cm |
| Wysokość: | 85.5 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 48 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Głębokość siedziska: | 43 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło becca czarny mat / basel beżowy 24
Nr kat. 100495452
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie










