krzesło batilda a1 czarny mat / basel ciemnoszary 19
Nr kat. 100495437
opis produktu
Krzesło Batilda A1 czarny mat / Basel ciemnoszary 19 to propozycja dedykowana miłośnikom stylu nowoczesnego, loft oraz skandynawskiego. Powyższy wariant zwraca uwagę oryginalnym wykończeniem detali. Nowoczesne krzesło do kuchni, jadalni oraz salonu charakteryzuje się neutralnym odcieniem ciemnej szarości, który doskonale sprawdza się w roli stonowanej, bazowej i ponadczasowej barwy. Wygodne siedzisko z podwyższonym oparciem posiada zaokrąglone obrzeża, które nadają konstrukcji nieszablonowy i fantazyjny efekt wizualny, a ponadto służą wygodzie użytkowania. Tapicerowane krzesło Batilda pokrywa pętelkowa tkanina o podwyższonej odporności na przetarcia, trwałe zabrudzenia i odkształcenia. Zaś stelaż wykonany z metalu przybiera kształt krzyżaka, łącząc nowoczesną linię z wytrzymałą, stabilną i niezawodną konstrukcją. Wymiary oferowanego krzesła Batilda, które dostępne jest w sklepie Komfort w różnych wariantach kolorystycznych, sięgają 46.5 cm szerokości, 81 cm wysokości oraz 53 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Basel ciemnoszare 19 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 46.5 cm |
| Wysokość: | 81 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Batilda A1 czarny mat / Basel ciemnoszary 19 to propozycja dedykowana miłośnikom stylu nowoczesnego, loft oraz skandynawskiego. Powyższy wariant zwraca uwagę oryginalnym wykończeniem detali. Nowoczesne krzesło do kuchni, jadalni oraz salonu charakteryzuje się neutralnym odcieniem ciemnej szarości, który doskonale sprawdza się w roli stonowanej, bazowej i ponadczasowej barwy. Wygodne siedzisko z podwyższonym oparciem posiada zaokrąglone obrzeża, które nadają konstrukcji nieszablonowy i fantazyjny efekt wizualny, a ponadto służą wygodzie użytkowania. Tapicerowane krzesło Batilda pokrywa pętelkowa tkanina o podwyższonej odporności na przetarcia, trwałe zabrudzenia i odkształcenia. Zaś stelaż wykonany z metalu przybiera kształt krzyżaka, łącząc nowoczesną linię z wytrzymałą, stabilną i niezawodną konstrukcją. Wymiary oferowanego krzesła Batilda, które dostępne jest w sklepie Komfort w różnych wariantach kolorystycznych, sięgają 46.5 cm szerokości, 81 cm wysokości oraz 53 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Basel ciemnoszare 19 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 46.5 cm |
| Wysokość: | 81 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło batilda a1 czarny mat / basel ciemnoszary 19
Nr kat. 100495437
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












