krzesło ava czarny mat b20
Nr kat. 100495435
opis produktu
Krzesło Ava czarny mat b20 to wyjątkowy model, który został zaprojektowany z myślą o wnętrzach nowoczesnych, skandynawskich, loft, a także eklektycznych. Prezentowane krzesło w czarnym kolorze charakteryzuje się ponadczasową, uniwersalną i łatwą w aranżacji barwą. Model o matowy wykończeniu powierzchni posiada bezpretensjonalną i nowoczesną, a jednocześnie oryginalną linię. Oparcie połączone z podłokietnikami służy wygodzie użytkowania, zapewniając także harmonijny i estetyczny wygląd konstrukcji. Tapicerowane i miękkie siedzisko pokryte skórą ekologiczną stanowi doskonałe rozwiązanie do kuchni oraz jadalni, nie ulegając trwałym zabrudzeniom. Metalowy stelaż krzesła z prostymi nogami wpływa na stabilną i wygodną w użytkowaniu formę. Wymiary modelu Ava wynoszą 56 cm szerokości, 77.5 cm wysokości oraz 52.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | czarne B20 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 77.5 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 48 cm |
| Głębokość: | 52.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Ava czarny mat b20 to wyjątkowy model, który został zaprojektowany z myślą o wnętrzach nowoczesnych, skandynawskich, loft, a także eklektycznych. Prezentowane krzesło w czarnym kolorze charakteryzuje się ponadczasową, uniwersalną i łatwą w aranżacji barwą. Model o matowy wykończeniu powierzchni posiada bezpretensjonalną i nowoczesną, a jednocześnie oryginalną linię. Oparcie połączone z podłokietnikami służy wygodzie użytkowania, zapewniając także harmonijny i estetyczny wygląd konstrukcji. Tapicerowane i miękkie siedzisko pokryte skórą ekologiczną stanowi doskonałe rozwiązanie do kuchni oraz jadalni, nie ulegając trwałym zabrudzeniom. Metalowy stelaż krzesła z prostymi nogami wpływa na stabilną i wygodną w użytkowaniu formę. Wymiary modelu Ava wynoszą 56 cm szerokości, 77.5 cm wysokości oraz 52.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | czarne B20 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 77.5 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 48 cm |
| Głębokość: | 52.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło ava czarny mat b20
Nr kat. 100495435
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










