krzesło aura czarny mat / town jasnoszary 13
Nr kat. 100495432
opis produktu
Krzesło Aura czarny mat / Town jasnoszary 13 to znakomita alternatywa do kuchni, jadalni, salonu oraz gabinetu, która łączy wygodę z nowoczesną estetyką. Prezentowany model doskonale odnajdzie się w większości współczesnych aranżacji – nowoczesnych, skandynawskich oraz loft. Proste krzesło utrzymane w stonowanych barwach posiada metalowy stelaż w formie krzyżaka, który tworzy ciekawy i nieszablonowy efekt wizualny. Solidna konstrukcja zapewnia stabilną formę, a miękkie i tapicerowane siedzisko z podwyższonym oparciem oraz stałymi podłokietnikami pozwala zając wygodną pozycję. Szara tkanina w jaśniejszym odcieniu tworzy estetyczny kontrast z czarną i matową podstawą krzesła. Powyższy wariant wzbogaca funkcja obrotowa. Wymiary krzesła Aura sięgają 60.5 cm szerokości, 91 cm wysokości oraz 58.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Zakres Obrotu: | 180 ° |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Town jasnoszare 13 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 60.5 cm |
| Wysokość: | 91 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 51 cm |
| Głębokość: | 58.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 44 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Aura czarny mat / Town jasnoszary 13 to znakomita alternatywa do kuchni, jadalni, salonu oraz gabinetu, która łączy wygodę z nowoczesną estetyką. Prezentowany model doskonale odnajdzie się w większości współczesnych aranżacji – nowoczesnych, skandynawskich oraz loft. Proste krzesło utrzymane w stonowanych barwach posiada metalowy stelaż w formie krzyżaka, który tworzy ciekawy i nieszablonowy efekt wizualny. Solidna konstrukcja zapewnia stabilną formę, a miękkie i tapicerowane siedzisko z podwyższonym oparciem oraz stałymi podłokietnikami pozwala zając wygodną pozycję. Szara tkanina w jaśniejszym odcieniu tworzy estetyczny kontrast z czarną i matową podstawą krzesła. Powyższy wariant wzbogaca funkcja obrotowa. Wymiary krzesła Aura sięgają 60.5 cm szerokości, 91 cm wysokości oraz 58.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Zakres Obrotu: | 180 ° |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Town jasnoszare 13 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 60.5 cm |
| Wysokość: | 91 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 51 cm |
| Głębokość: | 58.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 44 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło aura czarny mat / town jasnoszary 13
Nr kat. 100495432
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












