krzesło aura czarny mat / monza beżowy 60
Nr kat. 100495429
opis produktu
Krzesło Aura czarny mat / Monza beżowy 60 to model, który cechuje minimalistyczna i bezpretensjonalna forma, a także przytulna struktura baranka. Kolekcja krzeseł Aura charakteryzuje się stonowaną kolorystyką oraz wysoką jakością wykonania widoczną w każdym detalu. Prezentowane krzesło do kuchni, jadalni oraz salonu utrzymane jest w łagodnym, naturalnym i ponadczasowym odcieniu beżu. Zastosowana tkanina o przyjemnej w dotyku strukturze baranka wpływa na poczucie ciepła i komfortu. Wygodne siedzisko charakteryzuje się podwyższonym oparciem o wyprofilowanym kształcie. Czarny stelaż krzesła przybiera stabilny kształt krzyżaka, który tworzy nowoczesny i oryginalny efekt wizualny. Model wzbogacony został o funkcję obrotu, którego zakres sięga 180 stopni. Wymiary krzesła Aura sięgają 51 cm szerokości, 88.5 cm wysokości oraz 61.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Zakres Obrotu: | 180 ° |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Baranek |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Monza beżowe 60 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 88.5 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 61.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 45 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Aura czarny mat / Monza beżowy 60 to model, który cechuje minimalistyczna i bezpretensjonalna forma, a także przytulna struktura baranka. Kolekcja krzeseł Aura charakteryzuje się stonowaną kolorystyką oraz wysoką jakością wykonania widoczną w każdym detalu. Prezentowane krzesło do kuchni, jadalni oraz salonu utrzymane jest w łagodnym, naturalnym i ponadczasowym odcieniu beżu. Zastosowana tkanina o przyjemnej w dotyku strukturze baranka wpływa na poczucie ciepła i komfortu. Wygodne siedzisko charakteryzuje się podwyższonym oparciem o wyprofilowanym kształcie. Czarny stelaż krzesła przybiera stabilny kształt krzyżaka, który tworzy nowoczesny i oryginalny efekt wizualny. Model wzbogacony został o funkcję obrotu, którego zakres sięga 180 stopni. Wymiary krzesła Aura sięgają 51 cm szerokości, 88.5 cm wysokości oraz 61.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Zakres Obrotu: | 180 ° |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Baranek |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Monza beżowe 60 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 88.5 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 61.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 45 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło aura czarny mat / monza beżowy 60
Nr kat. 100495429
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie











