krzesło aura czarny mat / basel ciemnoszary 19
Nr kat. 100495425
opis produktu
Krzesło Aura czarny mat / Basel ciemnoszary 19 to propozycja skierowana do kuchni i jadalni w stylu nowoczesnym, skandynawskim oraz loft. Produkt wyróżnia się bezpretensjonalną formą, stonowaną kolorystyką oraz wysoką jakością wykonania widoczną w każdym detalu. Prezentowane krzesło, wpisujące się w nurt współczesnych aranżacji, utrzymane jest w neutralnym i ponadczasowym odcieniu ciemnej szarości. Wygodne siedzisko charakteryzuje się podwyższonym oparciem o wyprofilowanym kształcie. Czarny stelaż krzesła przybiera kształt krzyżaka, który tworzy nie tylko nowoczesny i oryginalny efekt wizualny, ale także zapewnia stabilność konstrukcji. Model wzbogacony został o funkcję obrotu, którego zakres sięga 180 stopni. Wymiary krzesła Aura sięgają 51 cm szerokości, 88.5 cm wysokości oraz 61.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Zakres Obrotu: | 180 ° |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Basel ciemnoszare 19 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 88.5 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 61.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 45 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Aura czarny mat / Basel ciemnoszary 19 to propozycja skierowana do kuchni i jadalni w stylu nowoczesnym, skandynawskim oraz loft. Produkt wyróżnia się bezpretensjonalną formą, stonowaną kolorystyką oraz wysoką jakością wykonania widoczną w każdym detalu. Prezentowane krzesło, wpisujące się w nurt współczesnych aranżacji, utrzymane jest w neutralnym i ponadczasowym odcieniu ciemnej szarości. Wygodne siedzisko charakteryzuje się podwyższonym oparciem o wyprofilowanym kształcie. Czarny stelaż krzesła przybiera kształt krzyżaka, który tworzy nie tylko nowoczesny i oryginalny efekt wizualny, ale także zapewnia stabilność konstrukcji. Model wzbogacony został o funkcję obrotu, którego zakres sięga 180 stopni. Wymiary krzesła Aura sięgają 51 cm szerokości, 88.5 cm wysokości oraz 61.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Zakres Obrotu: | 180 ° |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Basel ciemnoszare 19 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 88.5 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 61.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 45 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło aura czarny mat / basel ciemnoszary 19
Nr kat. 100495425
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie













