krzesło asama chrom / czarny p-01
Nr kat. 100495421
opis produktu
Krzesło Asama chrom / czarny p-01 to nowoczesna propozycja, która charakteryzuje się minimalistyczną linią oraz surową kolorystyką. Powyższy model skierowany do kuchni, jadalni, biura oraz gabinetu posiada czarny kolor siedziska z podwyższonym oparciem. Tapicerowane krzesło pokrywa łatwa w pielęgnacji skóra ekologiczna o podwyższonej odporności na odkształcenia, trwałe zabrudzenia oraz przetarcia. Produkt marki Actona charakteryzuje się metalową konstrukcją, która gwarantuje trwałość. Model z chromowanymi nogami o prostej formie zapewnia stabilność. Chromowany odcień powierzchni nadaje im dekoracyjny wygląd, rozświetlenie oraz nowoczesny akcent. Wymiary krzesła Asama wynoszą 43.5 cm szerokości, 95 cm wysokości oraz 57 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Chrom |
| Kolor siedziska: | czarne P-01 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 43.5 cm |
| Wysokość: | 95 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 44 cm |
| Głębokość: | 57 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Asama chrom / czarny p-01 to nowoczesna propozycja, która charakteryzuje się minimalistyczną linią oraz surową kolorystyką. Powyższy model skierowany do kuchni, jadalni, biura oraz gabinetu posiada czarny kolor siedziska z podwyższonym oparciem. Tapicerowane krzesło pokrywa łatwa w pielęgnacji skóra ekologiczna o podwyższonej odporności na odkształcenia, trwałe zabrudzenia oraz przetarcia. Produkt marki Actona charakteryzuje się metalową konstrukcją, która gwarantuje trwałość. Model z chromowanymi nogami o prostej formie zapewnia stabilność. Chromowany odcień powierzchni nadaje im dekoracyjny wygląd, rozświetlenie oraz nowoczesny akcent. Wymiary krzesła Asama wynoszą 43.5 cm szerokości, 95 cm wysokości oraz 57 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Chrom |
| Kolor siedziska: | czarne P-01 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 43.5 cm |
| Wysokość: | 95 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 44 cm |
| Głębokość: | 57 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło asama chrom / czarny p-01
Nr kat. 100495421
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










