krzesło apple velvet czarny / ciemny beż bluvel 40
Nr kat. 100490925
opis produktu
Krzesło Apple Velvet Czarny / Ciemny Beż Bluvel 40 to model utrzymany w naturalnym, przytulnym i łatwym w aranżacji odcieniu ciemnego beżu. Powyższy projekt docenią nie tylko miłośnicy nowoczesnej elegancji, ale również codziennej wygody i komfortu użytkowania. Prezentowane krzesło dedykowane jest zarówno aranżacjom nowoczesnym i minimalistycznym, jak również eleganckim i przemycającym nutę stylu glamour. Tapicerowane siedzisko posiada wygodne oparcie połączone z podłokietnikami. Miękkie i przyjemne w dotyku, prezentuje pionowe przeszycia stanowiące subtelną dekorację powierzchni. Krzesło pokryte welurem charakteryzuje się subtelnym połyskiem, który potęguję głębię koloru oraz wprowadza do pomieszczenia dozę elegancji. Krzesło do jadalni, gabinetu oraz salonu posiada solidną konstrukcję wykonaną z niezawodnego metalu. Czarne nogi o strzelistej formie tworzą minimalistyczny efekt wizualny, a jednocześnie gwarantują stabilność krzesła. Wymiary oferowanego wariantu sięgają 57 cm szerokości, 85 cm wysokości oraz 47 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Beżowe |
| Dostawca: | Signal Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Ciemny Beż Bluvel 40 |
| Dopuszczalne obciążenie: | 120 kg |
| Szerokość: | 57 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 59 cm |
| Głębokość siedziska: | 47 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Signal Meble Sp. z o.o. Sp.k. ROLNA 6 25-419 KIELCE POLSKA e.stefankiewicz@signal.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Apple Velvet Czarny / Ciemny Beż Bluvel 40 to model utrzymany w naturalnym, przytulnym i łatwym w aranżacji odcieniu ciemnego beżu. Powyższy projekt docenią nie tylko miłośnicy nowoczesnej elegancji, ale również codziennej wygody i komfortu użytkowania. Prezentowane krzesło dedykowane jest zarówno aranżacjom nowoczesnym i minimalistycznym, jak również eleganckim i przemycającym nutę stylu glamour. Tapicerowane siedzisko posiada wygodne oparcie połączone z podłokietnikami. Miękkie i przyjemne w dotyku, prezentuje pionowe przeszycia stanowiące subtelną dekorację powierzchni. Krzesło pokryte welurem charakteryzuje się subtelnym połyskiem, który potęguję głębię koloru oraz wprowadza do pomieszczenia dozę elegancji. Krzesło do jadalni, gabinetu oraz salonu posiada solidną konstrukcję wykonaną z niezawodnego metalu. Czarne nogi o strzelistej formie tworzą minimalistyczny efekt wizualny, a jednocześnie gwarantują stabilność krzesła. Wymiary oferowanego wariantu sięgają 57 cm szerokości, 85 cm wysokości oraz 47 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Beżowe |
| Dostawca: | Signal Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Ciemny Beż Bluvel 40 |
| Dopuszczalne obciążenie: | 120 kg |
| Szerokość: | 57 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 59 cm |
| Głębokość siedziska: | 47 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Signal Meble Sp. z o.o. Sp.k. ROLNA 6 25-419 KIELCE POLSKA e.stefankiewicz@signal.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło apple velvet czarny / ciemny beż bluvel 40
Nr kat. 100490925
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





