krzesło adriano skid ekoskóra czarny
Nr kat. 100620703
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Płozy |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: | Do biura lub gabinetu |
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Ekoskóra czarna |
| Szerokość: | 63 cm |
| Wysokość: | 109 cm |
| Wysokość siedziska: | 50 cm |
| Głębokość: | 70 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Płozy |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: | Do biura lub gabinetu |
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Ekoskóra czarna |
| Szerokość: | 63 cm |
| Wysokość: | 109 cm |
| Wysokość siedziska: | 50 cm |
| Głębokość: | 70 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło adriano skid ekoskóra czarny
Nr kat. 100620703
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie













