krzesło adele czarny mat / preston antracyt 96
Nr kat. 100495412
opis produktu
Krzesło Adele czarny mat / Preston antracyt 96 to model utrzymany w stonowanej kolorystyce, który doskonale odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych, skandynawskich oraz minimalistycznych. Powyższy wariant stanowi odpowiedź na współczesne trendy, bazując na prostej, a jednocześnie oryginalnej formie. Oferowane krzesło do kuchni, jadalni oraz salonu posiada tapicerowane siedzisko z oparciem oraz stałymi podłokietnikami. Wykorzystaną tkaninę w antracytowym odcieniu zdobi pionowe pikowanie. Metalowy stelaż w czarnym kolorze łączy wytrzymałość materiału z oryginalną konstrukcją. Stelaż krzesła Adele przybiera formę płóz, gwarantując komfort użytkowania oraz stabilność. Wymiary oferowanego wariantu wynoszą 50.5 cm szerokości, 84.5 cm wysokości oraz 64.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Płozy |
| Kolor: | Grafitowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Preston antracyt 96 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 50.5 cm |
| Wysokość: | 84.5 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 53 cm |
| Głębokość: | 64.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 45 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Adele czarny mat / Preston antracyt 96 to model utrzymany w stonowanej kolorystyce, który doskonale odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych, skandynawskich oraz minimalistycznych. Powyższy wariant stanowi odpowiedź na współczesne trendy, bazując na prostej, a jednocześnie oryginalnej formie. Oferowane krzesło do kuchni, jadalni oraz salonu posiada tapicerowane siedzisko z oparciem oraz stałymi podłokietnikami. Wykorzystaną tkaninę w antracytowym odcieniu zdobi pionowe pikowanie. Metalowy stelaż w czarnym kolorze łączy wytrzymałość materiału z oryginalną konstrukcją. Stelaż krzesła Adele przybiera formę płóz, gwarantując komfort użytkowania oraz stabilność. Wymiary oferowanego wariantu wynoszą 50.5 cm szerokości, 84.5 cm wysokości oraz 64.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Płozy |
| Kolor: | Grafitowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Preston antracyt 96 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 50.5 cm |
| Wysokość: | 84.5 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 53 cm |
| Głębokość: | 64.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 45 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło adele czarny mat / preston antracyt 96
Nr kat. 100495412
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie











