komoda wewnętrzna do szafy twtk23-a06
Nr kat. 100284831
opis produktu
KOMODA WEWNĘTRZNA DO SZAFY TWTK23-A06 to model kompatybilny z systemem meblowym Bellevue, Jakobina, Starlet White oraz Sapporo. Prezentowana szafka do garderoby posiada szary kolor powierzchni. Model wykonany z płyty laminowanej jest wysoce odporny na uszkodzenia mechaniczne – w tym zarysowania, przebarwienia oraz pęknięcia. Prezentowane akcesoria do szaf wyposażone zostały w trzy szuflady, które zapewniają płynną, lekką i komfortową pracę prowadnic. Mebel do garderoby mierzy 51 cm szerokości, 70,6 cm wysokości oraz 39,6 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kontener wewnętrzny |
|---|---|
| System meblowy: |
|
| Kolor: | Szare |
| Dostawca: | Forte |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 70.6 cm |
| Głębokość: | 39.6 cm |
| Kolor frontu: | A06 szary |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | A06 szary |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryki Mebli Forte S.A. BIAŁA 1 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA POLSKA beata.leszczynska@forte.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
KOMODA WEWNĘTRZNA DO SZAFY TWTK23-A06 to model kompatybilny z systemem meblowym Bellevue, Jakobina, Starlet White oraz Sapporo. Prezentowana szafka do garderoby posiada szary kolor powierzchni. Model wykonany z płyty laminowanej jest wysoce odporny na uszkodzenia mechaniczne – w tym zarysowania, przebarwienia oraz pęknięcia. Prezentowane akcesoria do szaf wyposażone zostały w trzy szuflady, które zapewniają płynną, lekką i komfortową pracę prowadnic. Mebel do garderoby mierzy 51 cm szerokości, 70,6 cm wysokości oraz 39,6 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kontener wewnętrzny |
|---|---|
| System meblowy: |
|
| Kolor: | Szare |
| Dostawca: | Forte |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 70.6 cm |
| Głębokość: | 39.6 cm |
| Kolor frontu: | A06 szary |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | A06 szary |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryki Mebli Forte S.A. BIAŁA 1 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA POLSKA beata.leszczynska@forte.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda wewnętrzna do szafy twtk23-a06
Nr kat. 100284831
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



