komoda mono mk104 czarny / bordowa
Nr kat. 100313412
opis produktu
KOMODA MONO MK104 BORDOWA to znakomite rozwiązanie do Twojego salonu, czy sypialni. Pozwoli na zwiększenie powierzchni do przechowywania. Posiada czworo drzwiczek z metalowymi, delikatnymi uchwytami w złotym kolorze. Wyposażona jest w półki, które dzielą przestrzeń szafki. KOMODA MONO MK104 BORDOWA wykończona jest w bordowej barwie. Została wykonana z płyty laminowanej, którą wyróżnia trwałość i wytrzymałość. Jest odporna na wilgoć, temperaturę, uderzenia i ścieranie. Jej powierzchnia nie przyciąga kurzu i nie zmienia koloru pod wpływem promieni słonecznych. Płyta zabezpieczona jest obrzeżem ABS. Stelaż komody stanowi rama z czterema prostymi, wyższymi nóżkami w czarnym kolorze.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Mono bordo |
|---|---|
| Typ produktu: | Tylko z drzwiami |
| Kolor: |
|
| Dostawca: | Piaski |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Bordowy |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 104 cm |
| Wysokość: | 125 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Bordowy |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Bordowy |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
KOMODA MONO MK104 BORDOWA to znakomite rozwiązanie do Twojego salonu, czy sypialni. Pozwoli na zwiększenie powierzchni do przechowywania. Posiada czworo drzwiczek z metalowymi, delikatnymi uchwytami w złotym kolorze. Wyposażona jest w półki, które dzielą przestrzeń szafki. KOMODA MONO MK104 BORDOWA wykończona jest w bordowej barwie. Została wykonana z płyty laminowanej, którą wyróżnia trwałość i wytrzymałość. Jest odporna na wilgoć, temperaturę, uderzenia i ścieranie. Jej powierzchnia nie przyciąga kurzu i nie zmienia koloru pod wpływem promieni słonecznych. Płyta zabezpieczona jest obrzeżem ABS. Stelaż komody stanowi rama z czterema prostymi, wyższymi nóżkami w czarnym kolorze.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Mono bordo |
|---|---|
| Typ produktu: | Tylko z drzwiami |
| Kolor: |
|
| Dostawca: | Piaski |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Bordowy |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 104 cm |
| Wysokość: | 125 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Bordowy |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Bordowy |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda mono mk104 czarny / bordowa
Nr kat. 100313412










