klamka do drzwi wewnętrznych azalia r slim chrom polerowany aprile
Nr kat. 100374053


opis produktu
Szczegóły Produktu
| Kształt rozety: | Okrągłe |
|---|---|
| Grubość rozety: | 7 mm |
| Dostawca: | ENGER |
| Rodzaj: | Klamka |
| Kolorystyka: | Chrom |
| Kolekcja: | Azalia |
| Marka: | Aprile |
| Kolor producenta: | Chrom polerowany |
| Materiał - rękojeść: | Cynk, aluminium (ZnAl) |
| Nowość: | Tak |
Enger Robert Kwiecień ZAGRODY 25 32-200 MIECHÓW POLSKA biuro@enger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Szczegóły Produktu
| Kształt rozety: | Okrągłe |
|---|---|
| Grubość rozety: | 7 mm |
| Dostawca: | ENGER |
| Rodzaj: | Klamka |
| Kolorystyka: | Chrom |
| Kolekcja: | Azalia |
| Marka: | Aprile |
| Kolor producenta: | Chrom polerowany |
| Materiał - rękojeść: | Cynk, aluminium (ZnAl) |
| Nowość: | Tak |
Enger Robert Kwiecień ZAGRODY 25 32-200 MIECHÓW POLSKA biuro@enger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
klamka do drzwi wewnętrznych azalia r slim chrom polerowany aprile
Nr kat. 100374053
1 szt
1 szt
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Kształt rozety: | Okrągłe |
|---|---|
| Grubość rozety: | 7 mm |
| Dostawca: | ENGER |
| Rodzaj: | Klamka |
| Kolorystyka: | Chrom |
| Kolekcja: | Azalia |
| Marka: | Aprile |
| Kolor producenta: | Chrom polerowany |
| Materiał - rękojeść: | Cynk, aluminium (ZnAl) |
| Nowość: | Tak |
Enger Robert Kwiecień ZAGRODY 25 32-200 MIECHÓW POLSKA biuro@enger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


