kinkiet zewnętrzny viano 270 led 12w czarny ip54
Nr kat. 100457688
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Średnica: | 15 cm |
| Szerokość: | 5 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Strumień świetlny : | 860 lm |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 12 W |
| Szczelność: | IP54 |
| Kolekcja: | VIANO |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Średnica: | 15 cm |
| Szerokość: | 5 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Strumień świetlny : | 860 lm |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 12 W |
| Szczelność: | IP54 |
| Kolekcja: | VIANO |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet zewnętrzny viano 270 led 12w czarny ip54
Nr kat. 100457688
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



