kinkiet zewnętrzny rosta 30623k led 12w czarny ip54
Nr kat. 100457462
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Średnica: | 16 cm |
| Wysokość: | 10 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 10 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepłe |
| Strumień świetlny : | 709 lm |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 12 W |
| Szczelność: | IP54 |
| Kolekcja: | ROSTA |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Średnica: | 16 cm |
| Wysokość: | 10 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 10 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepłe |
| Strumień świetlny : | 709 lm |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 12 W |
| Szczelność: | IP54 |
| Kolekcja: | ROSTA |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet zewnętrzny rosta 30623k led 12w czarny ip54
Nr kat. 100457462
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




