kinkiet zewnętrzny ravello 98721 1xe27 ip44 czarny
Nr kat. 100321819
opis produktu
KINKIET ZEWNĘTRZNY RAVELLO 98721 1XE27 CZARNY to model o wymiarach 16,5 cm szerokości oraz 27,5 cm wysokości. Prezentowana lampa zewnętrzna w czarnym kolorze posiada charakterystyczny abażur w ażurowej formie. Model utrzymany w stylu loft wykonany został ze stali cynkowanej. Powierzchnia kinkietu zewnętrznego jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne, a także tryskającą wodę i pył. Model o klasie szczelności IP44 – występuje w ofercie bez oświetlenia. Żarówka odpowiednia do gwintu E27 do nabycia oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 16.50 cm |
| Wysokość: | 27.50 cm |
| Dostawca: | Eglo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal cynkowana |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 28 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | RAVELLO |
| Czujnik zmierzchu: | Nie |
EGLO POLSKA SP. Z O.O. DZWIĘKOWA 2 02-857 WARSZAWA POLSKA agnieszka.debowska@eglo.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
KINKIET ZEWNĘTRZNY RAVELLO 98721 1XE27 CZARNY to model o wymiarach 16,5 cm szerokości oraz 27,5 cm wysokości. Prezentowana lampa zewnętrzna w czarnym kolorze posiada charakterystyczny abażur w ażurowej formie. Model utrzymany w stylu loft wykonany został ze stali cynkowanej. Powierzchnia kinkietu zewnętrznego jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne, a także tryskającą wodę i pył. Model o klasie szczelności IP44 – występuje w ofercie bez oświetlenia. Żarówka odpowiednia do gwintu E27 do nabycia oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 16.50 cm |
| Wysokość: | 27.50 cm |
| Dostawca: | Eglo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal cynkowana |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 28 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | RAVELLO |
| Czujnik zmierzchu: | Nie |
EGLO POLSKA SP. Z O.O. DZWIĘKOWA 2 02-857 WARSZAWA POLSKA agnieszka.debowska@eglo.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet zewnętrzny ravello 98721 1xe27 ip44 czarny
Nr kat. 100321819
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




