kinkiet zewnętrzny mutti 3k 205109 led 24w czarny ip54
Nr kat. 100457357
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 8 cm |
| Długość: | 90 cm |
| Wysokość: | 4 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepłe |
| Strumień świetlny : | 832 lm |
| Ilość źródeł światła : | 9 szt |
| Maksymalna moc: | 24 W |
| Szczelność: | IP54 |
| Kolekcja: | MUTTI 3K |
| Nowość: | Tak |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 8 cm |
| Długość: | 90 cm |
| Wysokość: | 4 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepłe |
| Strumień świetlny : | 832 lm |
| Ilość źródeł światła : | 9 szt |
| Maksymalna moc: | 24 W |
| Szczelność: | IP54 |
| Kolekcja: | MUTTI 3K |
| Nowość: | Tak |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet zewnętrzny mutti 3k 205109 led 24w czarny ip54
Nr kat. 100457357
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



