kinkiet zewnętrzny monti 4k 6214 led 7w czarny ip54
Nr kat. 100457353
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 14 cm |
| Długość: | 13 cm |
| Wysokość: | 17.50 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 17.50 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Strumień świetlny : | 461 lm |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 7 W |
| Szczelność: | IP54 |
| Kolekcja: | MONTI4K |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 14 cm |
| Długość: | 13 cm |
| Wysokość: | 17.50 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 17.50 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Strumień świetlny : | 461 lm |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 7 W |
| Szczelność: | IP54 |
| Kolekcja: | MONTI4K |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet zewnętrzny monti 4k 6214 led 7w czarny ip54
Nr kat. 100457353
Wybrane dla Ciebie



