kinkiet zewnętrzny fama 3k 7061 led 10w czarny ip65
Nr kat. 100457312
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 7.50 cm |
| Długość: | 9 cm |
| Wysokość: | 18 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 18 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepłe |
| Strumień świetlny : | 960 lm |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP65 |
| Kolekcja: | FAMA3K |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 7.50 cm |
| Długość: | 9 cm |
| Wysokość: | 18 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 18 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepłe |
| Strumień świetlny : | 960 lm |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP65 |
| Kolekcja: | FAMA3K |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet zewnętrzny fama 3k 7061 led 10w czarny ip65
Nr kat. 100457312
Wybrane dla Ciebie




